Tworząc markę Mechanic's Garage, połączyliśmy najlepsze cechy niewielkiego niezależnego warsztatu jak i renomowanego serwisu. Nieważne z jaką usterką do nas przyjedziesz, zawsze będziesz czuł się najważniejszym klientem.

U nas masz realny wpływ na to, jakiej firmy i w jakiej cenie zakupimy część do Twojego samochodu. Dostaniesz też do wglądu zużyty element oraz zostanie Ci objaśniona usterka.

Potrafimy Ci doradzić i pomóc wybrać najdogodniejsze rozwiązanie, tak by najlepiej wpływało, na eksploatację Twojego auta.

Nie zdarza się byśmy, bez konsultacji z Tobą podjęli jakiekolwiek działania, które powiększą koszty naprawy Twojego samochodu.

Na wszystkie naprawy u nas otrzymasz fakturę, niezależnie jak kosztowna będzie naprawa samochodu. Da Ci to szansę stworzenia historii napraw auta, która z pewnością przyda się, gdy będziesz je sprzedawał. Potencjalny klient na pewno to doceni.

Wsiadając do Twojego samochodu ważna jest dla nas także czystość. Szanując Twój porządek, używamy ochraniaczy by nie zostawić po sobie żadnych zabrudzeń.

Zawsze jesteś u nas mile widziany, możesz doglądać naprawy swojego auta. Ze względu na fantastyczną lokalizację w samym sercu Poznania możesz też czas oczekiwania na auto spędzić na wiele ciekawych sposobów.

Twój czas jest dla nas równie ważny jak nasz. Dotrzymujemy ustalonych terminów.

Nasz zespół to pasjonaci motoryzacji. Rozwijamy się i inetersujemy branżowymi nowinkami.Samochody kilku bądź kilkunastoletnie znamy niemal od podszewki, niemniej doskonale radzimy sobie z najnowszymi modelami.

Kontakt z klientem jest dla nas podstawą. Dlatego też odpowiadamy na wszelkie pytania zadane nie tylko osobiście czy telefonicznie, a także dla Twojej wygody mailowo czy poprzez Facebook.

Nie miej wątpliwości, Twoje auto nie może być w lepszych rękach!!!
ZAPRASZAMY